İnegöl’ün En Büyük Mobilya Mağazaları

İnegöl’ün En Büyük Mobilya Mağazaları

İnegöl’ün En Büyük Mobilya Markaları ve Mobilya Mağazaları

İnegöl deyince aklımıza gelen ilk şey şüphesiz İnegöl Mobilyasıdır. Türkiye’nin her noktasında bulunan belki de her eve girmiş olan İnegöl Mobilyası binlerce çeşit ile Bursa’nın ilçesi durumunda olan İnegöl’de, İnegöl’ün en büyük mobilya mağazalarında sergilenmektedir. Her noktada görebileceğiniz mobilya mağazaları bizler için farklı farklı tasarımlar barındırmaktadır.

İnegöl’e geldiğinizde yol boyunca görecekleriniz genelde mobilya mağazalarıdır. Küçüğünden büyüğüne yüzlerce mobilya mağazası ile karşılaşabilirsiniz. İnegöl’ün en önemli mobilya noktalarından bazıları şunlardır.

inegolun-en-buyuk-mobilya-markalari

Mobiliyum Mobilya Avm

Büyük bir alanda 2 etap ve kapalı olarak inşa edilmiştir. Bünyesinde yaklaşık 300’ün üzerinde mobilya mağazası barındırmaktadır. İnegöl’ün ilk mobilya avm’si olmasının yanında, Türkiye’nin de en büyük mobilya avm’sidir. Bünyesinde İnegöl’ün en büyük mobilya markaları ve mağazalarını barındırmaktadır.

inegolun-en-buyuk-mobilya-markalari

Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi

İnegöl’ün en eski mobilya çarşısı ve hala o meşhur konumunu sürdürmektedir. 100’ün üzerinde mobilya mağazası bulunmaktadır. İnegöl’ün en eski ve en büyük mobilya mağazalarına ev sahipliği yapmaktadır.

 

inegolun-en-buyuk-mobilya-markalari

İmotim Mobilya Avm

İnegöl’ün en yeni ikinci mobilya avm’sidir. İçerisinde yaklaşık 150 mağaza bulunmaktadır. 150 üretici mobilya firmasının mağazasını barındırmaktadır.

 

inegolun-en-buyuk-mobilya-markalari

Mobilimo Mobilya Avm

Henüz inşa süresinde olmasına karşın yakın zamanda açılışlarını gerçekleştirecek İnegöl’ün yeni avm’si Mobilimo yaklaşık 200 mağazaya ev sahipliği yapacak.

Yukarıda saydığımız mobilya noktalarında İnegöl’ün en büyük mobilya mağazaları yer almaktadır. Saymadık ama yüzlerce olduğundan eminiz ve her birini gezemeyeceğinizden de eminiz 🙂

Biz de Mobilya Danışmanım olarak yüzlerce mağaza içerisinde hangisine girsek hangisinden mobilya alsak dememeniz ve bu kadar mobilya mağazası içerisinde kaybolmamanız için, size eşlik ediyor ve İnegöl’ün en iyi mobilya mağazaları ile tanıştırıyor ve daha uygun fiyatlar ile mobilya almanızı sağlıyoruz.

Siz de bizimle tanışın ve İnegöl’de kaybolmayın. Biz sizin için bütün süreci ele alalım.

Yorum Yapın